Наші працівники

/Files/images/вінок.gif

/Files/images/P1280087.JPG/Files/images/вінок1.gif


Безупречна Тетяна Дмитрівна - завідувач дошкільним навчальним закладом. За 15 років своєї роботи проявила себе гарним керівником, талановитим організатором, майстром своєї справи. Добра господиня, розумна, щира, відповідальна, вона змогла об'єднати навколо себе наш невеликий колектив і надихати його на нові педагогічні звершення.

Є в світі люди без яких стає сумно, незатишно, непривітно. Поряд з якими хочеться творити, відкривати нові світа, дарувати людям кожну часточку своєї душі. Такою людиною в нашому садочку є методист-вихователь Гапєєва Світлана Іванівна. Вона з тих прекрасних, відкритих душею натур, які легко вступають у контакт з співрозмовником, розкриваючи найпотаємніші думки. Нема в нашому садочку людини, яка б хоч раз не зверталася по допомогу до цієї тендітної, блакитноокої жінки. Справедлива, щира, ніжна, чарівна, із вогником в очах, і в душі, який зігріває не тільки малят, але й нас дорослих, вона завжди з радістю підставить своє плече в скрутну хвилину, допоможе, розрадить. Ніхто так не знає методики, як наша Світлана Іванівна. Це не просто методист – це «генератор нових ідей», в її роботі ніколи не було провінційності та примітивізму. Її порада не раз допомагала не лише вихователям-початківцям, а також досвідченим педагогам. Навколо неї згуртувався колектив педагогів - однодумців, творчих людей, які сміливо підхоплюють ідеї, плани, задуми, запропоновані нею. Залишаючись в душі дитиною, вона навчає малят бачити життя у світлих барвах, дивитись у майбутнє з вірою і оптимізмом.

Група «Суничка»

Талановитий педагог Віра Петрівна Скиба вже має за плечима не один десяток літ педагогічного стажу. Закінчивши навчання в Уманському педагогічному училищі, а потім у педагогічному університеті, має гарні знання. Завжди привітна, вона знаходить «ключик» до кожного малюка, що переступає поріг групової кімнати. Цікаві розробки занять та захоплююче їх проведення, участь в різноманітних святах та розвагах садочка – все це не обходиться без артистизму Віри Петрівни. Неповторні ролі Лисички-сестрички, Кощія Безсмертного, Баби Яги, казкової Феї. З нею ніколи не буває сумно ні дітям, ні колегам.

Уже 30 років працює Карпенко Марія Миколаївна в дошкіллі. Їй ніби на роду написано бути вихователем, формувати дитячі індивідуальності. Маленькі вихованці люблять свою «другу маму». Всю теплоту душі, ніжність і доброту віддає вона своїм вихованцям, заради них не шкодує ні сил, ні часу. Енергійна, непосидюча, вона завжди в пошуку чогось цікавого, нового. А які чудові казки читає вихователька своїм дітям. Для них це справжнісіньке свято. Марія Миколаївна добрий друг, який вислухає, порадить, допоможе.

Маленька, моторна, з чорними серйозними очима, вона нагадує бджілку. Невтомна, працьовита, добра господиня, помічник вихователя – Зінаїда Леонідівна Мейта.

Група «Віночок»

Лагідність і душевне тепло, доброта і щирість Цимбал Наталії Дмитрівни поєднуються з впертістю і працелюбством. Вона навчає і виховує дітей не тільки словом, а й серцем, що освячене любов'ю до дітей, до обраної професії. Як до рідної матусі горнуться малюки до Наталії Дмитрівни. І заради них вона не шкодує ні сил, ні часу.

Нещодавно вихователем у групі працює Макогон Тетяна Миколаївна, яка уміло ввійшла в курс педагогічної справи. Проводить з дітьми цікаві заняття, розповіді. Тетяна Миколаївна молодий спеціаліст,працює над підвищенням свого кваліфікаційного рівня, має творчий підхід до роботи з дітьми. Вчить дітей умінню гратися спільно, поважаючи один одного.

Помічником вихователя працює Верховець Віта Миколаївна, яка завжди є правою рукою вихователя та уважною до дошкільнят.

Група «Казочка»

На ясну доріжку педагогічної ниви стала Ольга Вікторівна Рибальчук відразу після школи. Спочатку Уманське педучилище, а потім робота фізінструктором в дитячому садку №1. Швидка, моторна, відкрита, Ольга Вікторівна знаходить ключик до кожної дитини, навчає їх доброти, поваги, людяності.

Шанують у нашому колективі вихователя Олійник Надію Миколаївну, бо знають на неї можна покластися у будь-яку хвилину - ніколи не підведе. Надія Миколаївна – людина з високим почуттям обов'язку, досконало опановує найновіші технології, своєчасно і вдумливо втілює їх у життя. Терпляча і доброзичлива Надія Миколаївна досконало продумує кожне слово. В її практиці нема жодного заняття, яке б копіювало інше. Будуючи їх вона орієнтується на конкретну дитину, враховує індивідуальні особливості, духовні потреби, створює умови для конкретного самовираження особистості.

Хачпанова Світлана Юхимівна за роки роботи помічником вихователя в дитячому садку проявила себе гарною господинею, наполегливою в роботі. Доброю і розумною колегою, своєю любов'ю зігріває дитячі серця і створює для них затишок і радість.

Група «Метелики»

Вітович-Заїка Альона Олексіївна, молодий спеціаліст, компетентна в питання психології та педагогіки дошкільної, постійно працює над підвищення свого фахового рівня. Любить дітей, сприяє розвитку їх здібностей.

Кирилюк Катерина Григорівна 27 років пропрацювала вихователем у нашому садочку. Працювала наполегливо, старанно. Всю свою любов і вміння віддавала дітям. Проявляла величезний інтерес до навчання і виховання дошкільнят. Прагнула виростити дітей добрими, уважними, чуйними. З теплом і вдячністю згадують її вихованці та батьки. А в колективі її люблять і поважають, тому що й досі вона не залишила рідний садок. А зараз вона працює помічником вихователя.

Група «Сонечко»

Кондрашова Оксана Іванівна. Ще з шкільної лави її покликав веселий, галасливий, чарівний дитячий світ дитинства. Закінчивши педагогічне училище, а потім і педагогічний університет вона віддає малечі всю свою душу, адже крім педагогічної діяльності пише чудові вірші. Чарівна, мила, завжди усміхнена та чуйна. Її дзвінкий сміх чути здалеку, а її поетична душа надає їй наснаги в роботі та знаходить відгук в допитливих оченятах дітлахів. Її покликання - діти, які кожного ранку чекають на свою виховательку. Вона поспішає до них, дітлахів-сонечок: усміхнена, добра, лагідна. Скільки хороших слів можна сказати про колегу, у якої можна багато чого навчитися!

Даниленко Галина Василівна. На даний час працює помічником вихователя , але які тільки посади не обіймала вона: завідуюча господарством, і коридорний працівник, і скрізь все до ладу. Тільки переступаєш поріг дошкільного закладу, і відразу помічаєш блиск свіжо вимитої підлоги, квіти, які немов розпускаються від погляду господині. Вчасно завезені продукти, доставлені будівельні матеріали, а вранішній, ще теплий хліб до сніданку – все це турбота нашої Галини Василівни. «Добра, чуйна, вимоглива до себе і до інших» - так відзиваються про неї колеги..

Група «Соняшник»

Якщо ви зустріли людину творчу, палаючу новими ідеями, художньо обдаровану, актора в душі і проникливого педагога, то це наша Циба Оксана Юріївна працює вихователем. За короткий час проявила себе хорошим організатором. Талановитим педагогом. Передає свої здібності і талант малюкам. Вміє організувати дітей до гри, до праці, до навчання. Її люблять діти, поважають батьки і цінують колеги.

Пощастило тим, хто працює поряд з таким помічником вихователя як Жабуровська Валентина Степанівна. Доля не могла провести її повз дитячого садка, бо на роду написано подарувати своє життя дітям. Ця жінка сяє непідкупною добротою, яку вона щодень дарує своїм вихованцям. Теплий привітний вогник блакитних очей ніби намагається заглянути вам прямо в душу, розрадити, допомогти. І тягнуться до неї малята, і один за одним розповідають свої маленькі таємниці, свої фантазії.

Музичні керівники

В житті кожної людини є те прекрасне й неповторне, що залишається незабутньою квіткою в серці й душі назавжди, попри все на світі… Для Міли Семенівни Дивінської цим прекрасним є музика. Ще зовсім юною дівчиною з мальовничого черкаського краю прийшла вона на роботу в Ставищенський район. Випускниця Богуславського педагогічного училища була призначена в 1974 році музичним керівником в дитячий садок. Свої знання вона передає маленьким вихованцям і до сьогодні. Від занять, що проводить Міла Семенівна, діти отримують справжню насолоду. Вони стають співавторами прекрасного, вчаться бачити це прекрасне у промінчику сонця, в стеблинці трави, в ранковій росі, вчаться чути у музиці, у пісні. Міла Семенівна вихователь виняткових здібностей. Має звання «вихователь-методист», є керівником школи передового досвіду. Вона вимоглива, і ця риса її характеру зігріта душевною теплотою, любов'ю до дітей. Все життя з дітьми: спокійними й допитливими, веселими і мрійливими. Це з ними поруч пройдено трудове життя, в якому напрочуд міцно поєдналися глибокі знання, педагогічний такт, висока культура, материнська ласка і вимогливість.

Пекельна Світлана Миколаївна за фахом вихователь, але випала їй доля стати музичним керівником, бо від природи має гарні музичні здібності. Тож вміє віднайти і розбудити в малятах струну творчості, а колег надихнути на гарну душевну пісню.

Логопед

Для кожної мами мова її малюка найкраща, найзрозуміліша, навіть, якщо він має деякі мовленнєві недоліки. Але таке мовлення ускладнює спілкування дитини з ровесниками, сторонніми людьми. Тому надзвичайно важливо своєчасно допомогти дитині подолати ці вади. А наших діток правильно говорити, чітко вимовляти всі звуки навчає наш логопед Довгалюк Тетяна Петрівна. Це дуже мудра, поміркована, небайдужа людина. Закохана у роботу з дітьми, Тетяна Петрівна не може пройти повз дитину, яка потребує її допомоги. З яким захопленням малята очікують наступної зустрічі з нею, як старанно виконують всі вправи і завдання. Але більше малюка радіє сама Тетяна Петрівна, коли бачить дійсний результат своєї кропіткої праці.

Бухгалтер

Ні одна організація не може існувати без фінансиста. молода і завзята Цимбал Валентина Юріївна не тільки бухгалтер за професією, а й за покликанням. До людей уважна, чуйна, завжди пораду дасть, майстер своєї справи. Та ще має талант до кондитерської справи та різноманітних поробок власноруч.

Медсестра

Андросюк Лариса Михайлівна – наша медична сестричка. Справжній майстер своєї справи. Діти завжди охоче її зустрічають і запитують чи є в неї вітамінки, якими вона завжди їх частує. Добра, щира Лариса Михайлівна завжди приходить на допомогу, утішить, розрадить. Малюки зовсім не бояться іти до її кабінету на щеплення, бо вдивляючись у блакитні, сірі, чорні, карі оченята вона завжди своєю добротою, щирістю, співчуттям зігріє їх і допоможе. Її любить наша малеча, поважають батьки і колеги.

Кухня

Мусієнко Валентина Миколаївна, Бондар Світлана Вікторівна,Маринкевич Меланія Петрівна, невтомні жінки, які мають не лише «чисті» душі, а й золоті руки.

Завгосп

Кожного ранку привітно зустрічає допитливих «чомучок» в минулому мудрий педагог «відмінник народної освіти», «вихователь-методист», а нині, завгосп Віра Юріївна Легенька. Щаслива тим, що своїм вихованцям віддавала частинку душі, як капітан вела дітей в світ невідомого, кожну дитину вважала неповторною. Її найперші вихованці вже самі стали татами і мамами, а вона за цей час майже не змінилася така ж непосидюча і запальна. Добра і щира людина, чарівна жінка, дбайлива мати і у дружина, добра господиня, мудра порадниця, співчутлива колега - це Віра Юріївна. Недаремно кажуть, де є в родині Віра — там володіє мудрість. Її люблять вихованці, поважають батьки, колеги.

Пральня

Січкар Раїса Миколаївна, пралею працює віднедавна, але проявила себе гарною господинею та відповідальним працівником.

Прибиральник службових приміщень

Алексєєнко Тетяна Миколаївна вміє створити затишок в приміщення дошкільного закладу та відповідально ставиться до своєї посади.

Робітник по ремонту, сторож

Литвинець Віктор Васильович працює в ДНЗ робітником по ремонту і сторожем. І завдячуючи йому – полагодженні стільчики, зроблені полички і горять скрізь лампочки, і в ремонт допоможе вирішити всі проблеми, бо має золоті руки і гарний хист до своєї справи.

Багато теплих слів можна сказати про кожного співробітника дитячого садка. Спільна робота – діти, надихає їх на творчу роботу і допомагає подолати труднощі.

Непомітно час минає, Дуже весело мені. А годинник не дрімає В дитсадочку на стіні. Йдуть у нас розваги різні, Раптом глянеш, як один: - П'ять годин? Невже так пізно? Час додому: п'ять годин. А завтра знову у віконце поллється світлом без кінця… І буде знову сміх і сонце, І дружне, радісне життя! Закінчується день… а завтра, знову завітаємо у садочок, і уважно будемо прислухатись чи не тупотять східцями маленькі ніжки?

І знову наповниться дитячим щебетом садочок, і знову чекає на малюків чергова сторіночка захоплюючої подорожі у світ невідомого. І буде казка, буде безліч дивовижних хвилин, коли кожен із дітей відчує що він щось зумів, щось пізнав, зрозумів, зробив щось добре. І щоденно будемо сіяти в дитячі душі зерна доброти, творчого неспокою, людяності і щирості, і вірити в те, що посіяні зерна проростуть добрими сходами. … як добре, коли на душі у тебе свято, коли ти йдеш до дитячого садочка з відчуттям, що тебе чекають, що ти потрібний!

Як добре, коли ти той, хто творить, хто дарує!

/Files/images/IMG_1476.JPGНаш колектив в новорічних костюмах

Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi